Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Cochise Centrum. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Magda
2 cze 2026 o 12:56
Dostawa szybka a burgery smaczne, ale... Nie po to zamawiam smasha, żeby mieć w środku kotleta czerwone mięso :( Proponuję dłużej smażyć/grillować smashe.
Agnieszka
24 maj 2026 o 20:44
Bardzo smacznie. Polecam
Edyta
17 maj 2026 o 18:53
Jest ok ,polecam.
TojaGabriela
29 kwi 2026 o 19:47
Mega dobre burgery!! polecajka
Paulina
24 kwi 2026 o 23:23
Najlepsze burgery!!
Izabela
23 kwi 2026 o 0:40
Pysznie, jak zawsze zresztą. Bardzo szybka dostawa.